قوانین و مقررات سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات خرید آنلاین به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت هنگام استفاده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات میباشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشنده میباشد.

- فاکتور کالاهایی که توسط پویا پلیمر تهران در سایت عرضه می‌شود، ارسال و پست می‌گردد.

- - سفارش‌ها تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 3 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
- منظور از 3 روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار کارخانه پویا پلیمر تهران توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا و موجودی انبار تغییر یابد.

- آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پویا پلیمر تهران به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل یا تلگرام و فکس، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. پویا پلیمر تهران همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش محفوظ است.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و بعلت آنکه فروش مجموعه پویا پلیمر تهران تنها با فاکتور رسمی صورت میگیرد و فاکتور به نام حقوقی و یا حقیقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان و یا شخص موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند، بدون وجود اطلاعات کامل پروفایل متناسب با شخص حقیقی یا حقوقی فروش و صدور فاکتور وجود نخواهد داشت.

- اطلاعات پروفایل اشخاص حقوقی شامل: نام شرکت ، کد اقتصادی، شماره شناسه ملی، گواهی ثبت نام ارزش افزوده معتبر، آدرس کامل، کدپستی، تلفن

- اطلاعات پروفایل اشخاص حقیقی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره ملی، آدرس کامل، کدپستی، تلفن

- با ثبت سفارش و پرداخت وجه، پس از تایید پرداخت، حواله خرید برای خریدار (کاربر) صادر می‌شود.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ در رابطه با کالا و هرگونه پیگیری درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان با (شماره تلفن‌های88786195 الی 7 ) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست همچنین انتقاد یا شکایت خود را به info@pooyapolymertehran.com ایمیل ارسال کنید

سیاست قیمت‌‏گذاری مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات ,  و تغییرات قیمت بورس و پتروشیمی نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، پویا پلیمر تهران موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش یا افزایش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات بدون عوارض و مالیات بر ارزش افزوده میباشد و عوارض و مالیات بر اساس مقررات یه قیمت اضافه خواهد شد.

درصورت خرید مدت دار نیز به ازای هرماه 1/5 % (معادل نرخ سود بانکی) محاسبه میگردد.

12/24/2017 3:22:53 AM